İddaa Sonuçları,Çevrimiçi spor karşılaşmalarını izleyin - Futbolda haftanın programı
İddaa Sonuçları,Çevrimiçi spor karşılaşmalarını izleyin - Futbolda haftanın programıFutbol
Futbolda haftanın programı
26 Nisan 2024 Cuma 10:42 - Son Güncelleme 26 Nisan 2024 Cuma 10:45 | Kaynak : AAFutbolda Trendyol Süper Lig'de 34,ınprogramıİddaa Sonuçları,Çevrimiçi spor karşılaşmalarını izleyin Trendyol 1. Lig'de 32. hafta karşılaşmaları oynanacak. TFF 2. Lig 37, TFF 3. Lig 30, Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi ise 29. hafta mücadelelerine sahne olacak.
Futbolda Trendyol Süper Lig'de 34, Trendyol 1. Lig'de 32. hafta karşılaşmaları oynanacak. TFF 2. Lig 37, TFF 3. Lig 30, Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi ise 29. hafta mücadelelerine sahne olacak.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şu şekilde:
Süper Lig
26 Nisan Cuma:
20.00 Yukatel Adana Demirspor-Galatasaray (Yeni Adana)
27 Nisan Cumartesi:
16.00 Kasımpaşa-Yılport Samsunspor (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 EMS Yapı Sivasspor-TÜMOSAN Konyaspor (BG Grup 4 Eylül)
19.00 Atakaş Hatayspor-RAMS Başakşehir (Mersin)
19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)
28 Nisan Pazar:
16.00 Siltaş Yapı Pendikspor-Mondihome Kayserispor (Pendik)
16.00 Corendon Alanyaspor-İstanbulspor (Alanya Oba)
19.00 Trabzonspor-Gaziantep FK (Papara Park)
19.00 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü (Çaykur Didi)
29 Nisan Pazartesi:
20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Bitexen Antalyaspor (Atatürk Olimpiyat)
Trendyol 1. Lig
28 Nisan Pazar:
16.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel)
16.00 Bitexen Giresunspor-Sakaryaspor (Çotanak Spor Kompleksi)
16.00 Ankara Keçiörengücü-Ümraniyespor (Aktepe)
16.00 Tuzlaspor-Bodrum FK (Sancaktepe 15 Temmuz)
16.00 Erzurumspor FK-Ahlatcı Çorum FK (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Kocaelispor-Teksüt Bandırmaspor (Yıldız Entegre Kocaeli)
16.00 ASTOR Enerji Şanlıurfaspor-Eyüpspor (11 Nisan)
16.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)
16.00 Adanaspor-Manisa FK (Yeni Adana)
TFF 2. Lig
Beyaz Grup:
28 Nisan Pazar:
15.00 Ankaraspor-Nazilli Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
15.00 Karacabey Belediyespor-Altınordu (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
15.00 Turkish Oil Yeni Mersin İdmanyurdu-Beyoğlu Yeni Çarşı (Mersin)
15.00 AcnTURK Sigorta Vanspor-Ankara Demirspor (Van Atatürk)
15.00 Hes İlaç Afyonspor-Bucaspor 1928 (Zafer)
15.00 Esenler Erokspor-Adıyaman FK (Esenler Erokspor)
15.00 1461 Trabzon FK-Serik Belediyespor (Ortahisar Yavuz Selim)
15.00 Zonguldak Kömürspor-Kırşehir Futbol (Karaelmas K. Köksal)
30 Nisan Salı:
13.00 Diyarbekirspor-Bursaspor (Diyarbakır)
Kırmızı Grup:
28 Nisan Pazar:
15.00 Düzce Cam Düzcespor-Motolux 68 Aksaray Belediyespor (İştirak Düzce Şehir)
15.00 Sarıyer-İskenderunspor (Yusuf Ziya Öniş)
15.00 Denizlispor-Uşakspor (Denizli Atatürk)
15.00 Menemen FK-Belediye Derincespor (Menemen İlçe)
15.00 Somaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Soma Atatürk)
15.00 Alagöz Holding Iğdır FK-Karaman FK (Iğdır Şehir)
15.00 GMG Kastamonuspor-Isparta 32 (Gazi)
15.00 İnegölspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (İnegöl İlçe)
15.00 Fethiyespor-Etimesgut Belediyespor (Fethiye İlçe)
TFF 3. Lig
1. Grup:
27 Nisan Cumartesi:
15.00 Aliağa-Kırıkkalegücü (Aliağa Atatürk)
15.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Kepezspor (Gümüşhane Yenişehir)
15.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Edirnespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)
15.00 Mardin 1969-İnegöl Kafkasspor (Mardin 21 Kasım)
15.00 Tarsus İdman Yurdu-Karabük İdmanyurdu (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
15.00 Malatya Arguvanspor-Talasgücü Belediyespor (Arguvan İlçe)
15.00 Artvin Hopaspor-52 Orduspor (Arhavi İlçe)
2. Grup:
27 Nisan Cumartesi:
15.00 Kemerkent Bulvarspor-Kelkit Hürriyetspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse)
15.00 Turgutluspor-TPAO Batman Petrolspor (Turgutlu 7 Eylül)
15.00 Pazarspor-Ergene Velimeşespor (Pazar İlçe)
15.00 Amasyaspor-Silifke Belediyespor (12 Haziran)
15.00 Amber Çay Eynesil Belediyespor-Çimentaş Elazığspor (Eynesil İlçe)
15.00 Sapanca Gençlikspor-Karşıyaka (Sapanca Atatürk)
15.00 Hacettepe 1945-Anadolu Üniversitesi (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
3. Grup:
27 Nisan Cumartesi:
15.00 Kuşadasıspor-Onvo Ağrı 1970 (Kuşadası Özer Türk)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Akhisarspor (Darıca İlçe)
15.00 Merkür Jet Erbaaspor-Belediye Kütahyaspor (Erbaa İlçe)
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Şenol Güneş)
15.00 Bornova 1877-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
15.00 Fatsa Belediyespor-Bayburt Özel İdare (Fatsa İlçe)
15.00 Sivas Dört Eylül-Karaköprü Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
4. Grup:
27 Nisan Cumartesi:
15.00 Orduspor 1967-Siirt İl Özel İdaresi (Yeni Ordu)
15.00 Armoni Alanya Kestelspor-Sultanbeyli Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)
15.00 Muş 1984 Muşspor-Güneş Holding Çankaya (Muş Şehir)
15.00 23 Elazığ FK-Sebat Gençlikspor (Elazığ Doğukent)
15.00 Nevşehir Belediyespor-Bitexen Adana 1954 (Nevşehir Gazi)
15.00 İdaş Çatalcaspor-Tokat Plevnespor (Çatalca İzzettin)
15.00 Bursa Yıldırımspor-Bergama Sportif Faaliyetler (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi
28 Nisan Pazar:
12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Beşiktaş United Payment (Şehit Vefa Karakurdu)
12.00 Hakkarigücüspor-Trabzonspor (Merzan Şehir)
13.00 ALG Spor-Beylerbeyi (Mehmet Hayri Özkeçeci)
14.00 Wulfz Fatih Karagümrük-Fatih Vatanspor (Vefa)
14.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Galatasaray Petrol Ofisi (Zeytinköy 2 Nolu Saha)
14.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Amed Sportif Faaliyetler (Osmanlı)
14.00 Fenerbahçe Petrol Ofisi-Ataşehir Belediyespor (Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri)
14.00 Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor-Bitexen Adana İdmanyurduspor (Batur)
İddaa Sonuçları, Meksika beyzbol canlı skorl
İddaa Sonuçları, Meksika iddaa sonucu
İddaa Sonuçları, Monopoli canlı skorları
- 【idaaaJavelin】Tek koluyla yüzen Muhammed Ali'den ilk madalyalar
- Canlı skorlar, İstatistik; Kulüp BilgileriDiğer Sporlar Tek koluyla yüzen Muham
- 【idaaBeyzbol】Eski milli futbolcu Ersen Martin son yolculuğuna uğurlandı
- canlı skorlarını,United Fikstür ve SonuçlarGeçirdiği kalp krizi nedeniyle 2020 yılında Aort damarı yırtılan Ersen Martin, uzun bir süre yoğun b
- 【idaaKayakla Atlama】Pınar Karşıyaka'dan müthiş son!
- 【fikirDalış】Kasımpaşa çok atıp çok yiyor
- 【fikirOffroading】Şanlı, Sakaryaspor'da yeniden şampiyonluk yaşamak istiyor
- 【idaaCapoeira】Advocaat'tan Süper Lig'e övgü
- 【idaaKürek çekme】Basketbol Süper Ligi'nde Aliağa Petkimspor, Çağdaş Bodrumspor'u farklı geçti!
- 【idaaSlopestyle】Samsunspor'un transfer yasağı aktifleşti: Askıya alınmıştı
- 【idaaaMuayThai】Hull City, Curaçao'ya mağlup
- 【idaaBobsleigh】Hull City, Curaçao'ya mağlup
- 【idaaShortTrack】Misli'den günün şampiyon tercihleri
- 【idaaKitesurfing】Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'dan Abdullah Avcı ile özel görüşme!
- 【idaaAçık SuYüzme】Samsunspor
- canlı skorlarını,Trabzonspor,Trendyol Süper Lig'in 35. hafta mücadelesinde Samsunspor, Karadeniz derbisinde Trabzonspor'u 3-1 mağ
- 【idaaMotokros】TFF'den A Milli Takım için ortaklık anlaşması
- canlı skorlarını,Been following the club religiously since 2007Futbol TFF'den A Milli Takım için ort
- 【idaaUzunMesafe】Fatih Tekke Skordan memnun değilim
- 【idaaSlopestyle】Bodrum FK milli arada toparlanacak
- 【idaaaJavelin】Kadınlarda çeyrek final eşleşmeleri belli oldu
- 【fikirEskrim】Acun Ilıcalı'nın futbola yatırımı devam edecek
- 【idaaaMoguls】Adana Demirspor'dan ilk deplasman galibiyeti
- 【idaaSpeedway】Robinho tutuklandı
- 【idaaKombineKayak】Göztepe’de Dennis, ilk 11’e yerleşti
- 【idaaParkour】Pınar Karşıyaka zorlu Beşiktaş deplasmanında
- 【idaaWakeboarding】Kayserispor
- 【idaaSpartalıYarış】Ferenc Puskas'ın şehri Budapeşte